SPILLEJOBBER

L O T H A R S

 

2019

 

19/10  "Roverud Dansen", Samfunnshuset, Mygglivegen 5,  Roverud, kl 20-01

 

31/10  "Torsdagsdansen", Bygdestua Hoffsvangen, Tømmerholsvegen 320, Lena, kl 19-22


02/11  "Wescopen Fest", Løken & Omegn Kulturbygg, Løken I Høland, kl 19-00


09/11  80 årslag, Aurskog

 

16/11  LHL Julemesse, Rådhuset, Bjørkelangen, kl 14-15

 

16/11  Julebord, Rødenes Gammeldans, Bondestua, Rødenes, kl 18-01


19/11  Ulvehaugen Eldresenter, Løken i Høland, kl 18-20


22/11  Julebord, Møller Mobility Group, Oslo


25/11  Julebord, Pensjonistforeningen, Bjørkelangen


30/11  "Danseklubben 85", Ungdommens Hus, Christian Bloms Gate 10, Drammen, kl 19-23:30


06/12  Julebord, LHL Aurskog-Høland, LHL-bygget, Bjørkelangen, kl 18-24

 

07/12  Julebord "Skogbygda Dansen", Skytterhuset, Skogbygda vegen 431, Skogbygda, kl 19-00 


11/12  "Aktive Eldre", Julebord, Letohallen, Dal, kl 18-22:30

 

12/12  Sykehjemmet Aurskog, kl 18:30-20:30

 

14/12  Julebord, LHL Askim, Parkveien 1, Askim, kl 20-23:30

 

31/12  "Gladdansen", Folkets Hus, Nyvegen 24, Hunndalen, kl 19-01



2020


10/01  "Trimdansen", Sanitetens Hus, Østsidevegen, Mo i Odalen, kl 19:30-23:30


11/01  "Roverud Dansen", Samfunnshuset, Mygglivegen 5,  Roverud, kl 20-01


05/02  "Onsdagsdansen", Gullverket Samfunnshus, Odalsvegen, Eidsvoll, kl 18-22


22/02  "Danseklubben 85", Ungdommens Hus, Christian Bloms Gate 10, Drammen, kl 19-23:30


29/02  "Skogbygda Dansen", Skytterhuset, Skogbygda vegen 431, Skogbygda, kl 19-00


05/03  "Torsdagsdansen", Bygdestua Hoffsvangen, Tømmerholsvegen 320, Lena, kl 19-22


07/03  "Tosebygda Dansen", Furuberget Grendehus, Mørkfossveien 74, Trøgstad, kl 19:30-01


28/03  "Nordbygda Swing & Gammeldans", Fløygir, Bamrudveien 5, Feiring, kl 19:30-00:30


05/05  "Seniordansen", Samfunnshuset, Setskog, kl 18-21


17/05  "Danseklubben 85", Ungdommens Hus, Christian Bloms Gate 10, Drammen, kl 19-23:30


20/06  "Roverud Dansen", Samfunnshuset, Mygglivegen 5,  Roverud, kl 20-01


25/07  "Skogbygda Dansen", Skytterhuset, Skogbygda vegen 431, Skogbygda, kl 19-00


25/06  "Torsdagsdansen", Bygdestua Hoffsvangen, Tømmerholsvegen 320, Lena, kl 19-23


22/08  "Roverud Dansen", Samfunnshuset, Mygglivegen 5,  Roverud, kl 20-01


18/09  "Trimdansen", Sanitetens Hus, Østsidevegen, Mo i Odalen, kl 19:30-23:30


19/09  Slitu Bobil & Caravanclub, Slitu


31/10  "Roverud Dansen", Samfunnshuset, Mygglivegen 5,  Roverud, kl 20-01


05/12  Julebord, Klubb 85, Søndre Samfunn, Trondheimsvegen 228, Råholt, kl 18-00:30